Obchodní zástupce

Obchodní zástupce – okres Strakonice, Klatovy, Domažlice, Plzeň Jih

Náplň práce:

* Zprostředkovávání objednávek maloobchodních prodejců i velkoobchodních firem
* Kontrola stavu zásob, kvality prodeje a skladování u odběratelů
* Kontrola kvality úpravy a aranžování zboží v regálech prodejen odběratelů
* Servis na maloobchodních prodejnách (doplňování zboží do regálů, kontrola záruk)
* Kontrola a zajišťování dodržování a realizace obchodních smluv
* Provádět nepřetržitě průzkum trhu
* Navrhovat způsoby prodeje novými distribučními cestami v rámci stanovených pravidel

Požadujeme:

* bydliště v regionu působnosti
* řidičský průkaz skupiny B, min. 2 roky aktivní řidič
* ukončené středoškolské vzdělání
* uživatelská znalost PC
* komunikativnost
* časová flexibilita
* spolehlivost
* praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

* zázemí stabilní a silné společnosti s dlouholetou tradicí
* různorodou, zodpovědnou a samostatnou práci
* odpovídající finanční ohodnocení
* služební telefon
* služební automobil i k soukromému použití

Nástup: ihned/dohoda